14-17 Yaş Arası İngilizce Kursu

14-17 Yaş Arası İngilizce Kursu

English Academy Dil Okulları verdiği tüm eğitimlerde öğrencisinin başarılı olması için ”Student Tracking System” (öğrenci takip sistemi) ile eğitiminin başından sonuna kadar profesyonel, mükemmeliyetçi ve kalite odaklı bir eğitim almasını sağlar. 

Lise çağındaki öğrencilerimizin İngilizce eğitimlerini, yaş ve İngilizce seviyelerini göz önüne alarak planlamaktayız. Öğrencilerimizi geleceğe hazırlarken klasik öğretim modeli yerine daha zengin içeriğe sahip kapsamlı eğitim modelini benimsemekteyiz.

English Academy Dil Okullları İngilizce Eğitimlerinde Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) Tarafından Belirlenen Uluslar Arası Geçerliliğe Sahip 6 Seviyelik Eğitim Sistemini Uygulamaktadır.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

 Alanında uzman Türk ve Yabancı Eğitmenler

 Yüksek Ders Saati (Her Seviyede 140 Saat Eğitim)

 Konuşma Odaklı Eğitim

 Student Tracking System (Öğrenci Takip Sistemi)

 Yabancı Eğitmenlerle Her Gün Konuşma Kulüpleri (Ömür boyu ücretsiz katılma imkanı)

 Ücretsiz Eğitim Tekrarı ile %100 Başarı Garantisi

 Ücretsiz Birebir Özel Ders Desteği

 Talk On The Phone Aktivitesi (Öğrencilerimiz ile eğitim saatleri dışında telefon üzerinden ingilizce sohbet)

 Çağımızın Teknolojisine Uygun Modern Sınıflar

 

A1 Begginer Seviyesi – Ön Hazırlık
Öğrenci dil ile ilk burada karşılaşılır. Günler, aylar ve sayılar gibi temeller öğretilir. İlk cümleler kurulmaya, ilk kelimeler ezberlenmeye başlanır.

A2 Elementary Seviyesi

Bulunduğu ortamdaki kişilerin yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşması ile basit düzeyde iletişim kurabilir. Kendini tanıtır, nereden geldiği, kimleri tanıdığı, sahip oldukları ve benzer temel konularda iletişim kurabilir.

B1 Pre-Intermediate Seviyesi

Kendi gereksinimlerini karşılayabilir,
yakın çevresini tanıtabilir ve günlük ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilir.
Aile, iş, alışveriş, arkadaşlar ve kişisel konularda sıkça kullanılan kelimeleri, deyimleri ve cümleleri anlayabilir.

B2 Intermediate Seviyesi

Öğrenmiş olduğu dili etkin bir şekilde kullanabilir, başından geçen olayları, hayallerini, isteklerini ve ihtiyaçlarını anlatabilir. Yapmış olduğu planları nedenleri ile açıklayabilir. Cümleler arasında bağlantı kurarak kendi fikirlerini ortaya koyar ve konuşmalara dahil olabilir.

C1 Upper-Intermediate Seviyesi

Akıcı bir şekilde, anadili İngilizce olan biri ile iletişime geçebilir, soyut ve somut olarak kullanılan kavramları rahat bir şekilde anlayabilir. Farklı konular üzerinde ayrıntı kullanarak ve anlaşılır bir şekilde kendini açıklayabilir. Uzman olduğu alanlarda tartışmalar sürdürebilir.

C2 Advance Seviyesi

İhtiyacı olan kelimeleri zorlanmadan bulabilir, teknik tartışmalara katılabilir ve İngilizceyi hem akademik alanlarda hem de günlük yaşamda esnek ve etkin bir biçimde kullanabilir.
Uzun metinleri rahat bir şekilde okuyup dolaylı anlatımları fark edebilir.

Tıkla Yaz

Tıkla Ara

Copyright 2021 www.englishacademy.com.tr
Bu site More IT tarafından hazırlanmıştır.