TOEFL Kursu

TOEFL Kursu

Toefl (Test of English as a Foreign Language) dünya çapında 150’den fazla ülke,11.000’e yakın kurum ve kuruluşlar tarafından kabul gören sınav birimidir. Dünyada 35 Milyondan fazla kişi İngilizce yeterliliğini gösterebilmek için Toefl sınavına girmektedir. Toefl İş ve eğitim gibi bir çok alanda sizi ön plana çıkaran alan sınavıdır. Bu sınavda adayların 4 akademik becerisi ( Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma) ölçülür. Toefl akademik becerilerin sınıfta kullanımı ile ölçülen tek sınavdır.

Dört bölümden oluşan Toefl sınavının her bir bölümü 30 puan üzerinde hesaplanır. Toplamda sınava giren öğrenciler en fazla 120 puan alabilirler. Toefl sınavı yaklaşık 3 saat sürmekte ve reading, listening sınavından sonra 10 dakika ara verilmektedir.

Yabancı eğitmen kadrosu ile English Academy istediğiniz bölümde, ihtiyaç duyduğunuz puan sistemine göre sizi hazırlar, sınavlar hakkında bilgilendirir ve sizin için en uygun materyalleri temin eder. Planlı ve sınava yönelik çalışma programları ile Kocaeli English Academy’de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

- Hedefe Yönelik Eğitim

- Soru Tiplerine Yönelik Çözüm Teknikleri

- Uzman Kadro

- Kitap ve Materyal Desteği

- Gerçekci Deneme Sınavları

- Sınav Danışmanlığı

- %100 Memnuniyet Garantisi

Tıkla Yaz

Copyright 2019 www.englishacademy.com.tr
Bu site English Academy tarafından hazırlanmıştır.