İspanyolca Kursu

İspanyolca Kursu

English Academy Dil Okulları verdiği tüm eğitimlerde öğrencisinin başarılı olması için ”Student Tracking System” (öğrenci takip sistemi) ile eğitiminin başından sonuna kadar profesyonel, mükemmeliyetçi ve kalite odaklı bir eğitim almasını sağlar.

İspanyolca Seviye Tespit Sınavı

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

- Yüksek Ders Saati

- Konuşma Odaklı Eğitim

- Alanında Uzman Türk ve Yabancı Eğitmenler

- Ücretsiz Kitap ve Materyal Desteği

- Student Tracking System (Öğrenci takip sistemi)

- Çağımızın Teknolojisine Uygun Modern Sınıflar

- %100 Memnuniyet Garantisi

English Academy Dil Okullları İspanyolca Eğitimlerinde Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) Tarafından Belirlenen Uluslar Arası Geçerliliğe Sahip 6 Seviyelik Eğitim Sistemini Uygulamaktadır.

A1 Seviyesi

Bu seviyede İspanyolca ile tanışır ve kendinizi tanıtmayı öğrenirsiniz. A1 seviyesini bitirdiğinizde basit kelime ve cümleler ile birlikte kendinizi, çevrenizi ve yaşadığınız yeri basit düzeyde anlatabilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

A2 Seviyesi

Bu seviyede öğrendiğiniz kelimeleri, cümle yapılarını kullanarak cümleler oluşturup, kendinizi açıklayabilecek duruma gelirsiniz. Yaşanan olaylar ve konuşmalar arasında bağlantı kurmaya başlarsınız. Basit cümleler ile bu olaylar hakkında konuşabilirsiniz.

B1 Seviyesi

B1 seviyesini bitirdiğinizde hobi ve ilgi alanlarınızdan, yaşadığınız durumlardan bahsedebilir, karşınızda ki kişi net ve anlaşılır biri ise konuların önemli noktalarını anlayabilir, orta düzeyde cümleler ile kendi fikrinizin gerekçelerini sunabilir, bu konularda açıklamalar yapabilirsiniz.

B2 Seviyesi

B2 seviyesinde kendinizi hem sözlü hemde yazılı olarak doğal bir şekilde zorlanmadan ifade edebilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi rahat bir şekilde dile getirebilir ana dili İspanyolca olan biri ile konuşurken zorluk yaşamazsınız. Kısa metinler yazabilir, metinlerde bulunan dolaylı anlatımları ve yan anlamları rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

C1 Seviyesi

C1 seviyesinde dilin kendine has deyimlerini öğrenmiş olur teknik ve mesleki tartışmalara katılabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

C2 Seviyesi

C2 seviyesinde iş mektupları yazabilir, çeviri yapabilirsiniz. Uzun metinleri rahatlıkla okuyup anlamakta herhangi bir problem yaşamazsınız, artık kendinizi tam anlamıyla ifade eder ve İspanyolcayı ana dil seviyesinde kullanabilirsiniz.

Tıkla Yaz

Copyright 2019 www.englishacademy.com.tr
Bu site English Academy tarafından hazırlanmıştır.