Rusça Kursu

Rusça Kursu

English Academy Dil Okulları verdiği tüm eğitimlerde öğrencisinin başarılı olması için ”Student Tracking System” (öğrenci takip sistemi) ile eğitiminin başından sonuna kadar profesyonel, mükemmeliyetçi ve kalite odaklı bir eğitim almasını sağlar.

Rusça Seviye Tespit Sınavı

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

- Yüksek Ders Saati

- Konuşma Odaklı Eğitim

- Alanında Uzman Türk ve Yabancı Eğitmenler

- Ücretsiz Kitap ve Materyal Desteği

- Student Tracking System (Öğrenci takip sistemi)

- Çağımızın Teknolojisine Uygun Modern Sınıflar

- %100 Memnuniyet Garantisi

English Academy Dil Okullları Rusça Eğitimlerinde Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) Tarafından Belirlenen Uluslar Arası Geçerliliğe Sahip 6 Seviyelik Eğitim Sistemini Uygulamaktadır.

 

A1 Seviyesi

A1 seviyesinde biri ile tanışabilir kendinizi tanıtabilirsiniz. Karşınızdaki kişi sizin için söylediklerini tekrar eder ve yavaş konuşursa kendi seviyenize uygun olan cümleleri anlayabilirsiniz. Gündelik ihtiyaçlarınızın bir kısmını karşılayabilirsiniz.

 

A2 Seviyesi

A2 seviyesinde ev, iş, mutfak alışverişi gibi sık kullanılan konular hakkında konuşabilir, yakın çevreniz ile gündelik konuşmalar yapabilir, ailenizdeki kişileri ve kendinizi tanıtabilirsiniz. Hatta şakalar bile yapabilirsiniz.

 

B1 Seviyesi

B1 seviyesinde resmi konuşmaların sizin
seviyenize uygun olan cümlelerini anlayabilir,
ana dili Rusça olan biri ile iletişime
rahat bir şekilde geçebilir ve kendi fikirlerinizi açıklayabilirsiniz.

 

B2 Seviyesi

B2 seviyesinde konuşulan konuların eksilerini, artılarını, avantajları ve dezavantajlarını yorumlayabilir, akıcı aynı zamanda rahat bir şekilde kendini duygu ve düşüncelerinizi karşı tarafa aktarabilirsiniz.

 

C1 Seviyesi

C1 seviyesinde mesleki ve teknik alanlarda rahatça sohbet edebilir, metinlerde bulunan gizli anlamları anlayabilir ve kendi metinlerinizi hazırlayıp sunum yapabilirsiniz.

 

C2 Seviyesi

Spesifik konuları anlayabilir, kompleks yazıları okurken bile zorlanmazsınız. Bu seviyeyi bitirdikten sonra anadili Rusça olan biri ile aranızdaki farkı anlamak çok zor olacaktır.

Tıkla Yaz

Copyright 2019 www.englishacademy.com.tr
Bu site English Academy tarafından hazırlanmıştır.