Almanca Kursu

Almanca Kursu

English Academy Dil Okulları verdiği tüm eğitimlerde öğrencisinin başarılı olması için ”Student Tracking System” (öğrenci takip sistemi) ile eğitiminin başından sonuna kadar profesyonel, mükemmeliyetçi ve kalite odaklı bir eğitim almasını sağlar.

Almanca Seviye Tespit Sınavı

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

 Yüksek Ders Saati

 Konuşma Odaklı Eğitim

 Alanında Uzman Türk ve Yabancı Eğitmenler

 Ücretsiz Kitap ve Materyal Desteği

 Student Tracking System (Öğrenci takip sistemi)

 Çağımızın Teknolojisine Uygun Modern Sınıflar

 %100 Memnuniyet Garantisi

English Academy Dil Okullları Almanca Eğitimlerinde Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) Tarafından Belirlenen Uluslar Arası Geçerliliğe Sahip 6 Seviyelik Eğitim Sistemini Uygulamaktadır.

A1 Seviyesi

Bu seviyede Almanca ile tanışırsınız. Gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek seviyede Almanca öğrenmiş olursunuz. Ana dili Almanca olan biri ile konuşurken karşınızdaki kişi size yardıma hazırsa sizin için yavaş ve anlaşılabilir bir şekilde konuştuğunda, kendinizi ifade edebilir ve tanıtabilirsiniz.

A2 Seviyesi

A2 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda artık sosyal hayatınızda kendinizi açıklayabilir, sıkça kullanılan yakın çevre, alışveriş, iş konularında karşınızdakini anlayabilir ve anlatabilirsiniz.

B1 Seviyesi

B1 seviyesini bitirdikten sonra basit cümleler ile akıcı ve standart bir şekilde konuşabilir, hiç problem yaşamadan yaşanan olayları ve tecrübelerinizi anlatabilir aynı zamanda söz konusu iş, okul veya boş zaman gibi olan konularda en önemli  noktaları bile anlayabilirsiniz. Kendi fikrinizin gerekçelerini sunabilir bu konularda açıklamalar yapabilirsiniz. B1 Seviyesini bitirdiğiniz de (ZD) Zertifikat Deutsch (Almanca Sertifikası) sınavına girebilirsiniz.

B2 Seviyesi

Bu seviyeyi bitirdiğinizde hem siz hemde karşı taraf için doğal ve akıcı bir konuşmaya sahip olmuş olacaksınız, uzman olduğunuz konularda karşı taraf ile teknik ve mesleki tartışmalara girebilecek, kendi görüşünüzü karşı tarafa orta düzeyde  tüm ayrıntıları ile açıklayabilirsiniz. B2 Seviyesini bitirdiğinizde (ZD Beruf) Zertifikat Deutsch für den Beruf (Meslek için Almanca Sertifikası) sınavına ve (ZMP) Zentrale Mittelstufenprüfung (Merkezi Orta Seviye Sınavı) sınavına girebilirsiniz.

C1 Seviyesi

C1 Seviyesini bitirdiğiniz de uzun metinleri, bu metinlerde bulunan dolaylı anlatımları anlayabilir ve bu dolaylı anlatımları sizde kullanabilirsiniz. Açık ve ayrıntılı tarzda karmaşık konuları anlayabilir, bu konular hakkında fikir üretebilir ve fikrinizi karşı tarafa sorunsuz bir şekilde iletebilirsiniz.  (ZMP) Zentrale Mittelstufenprüfung’u (Merkezi Orta Seviye Sınavını) problem yaşamadan geçebilirsiniz.

C2 Seviyesi

C2 seviyesini bitirdiğinizde Almancayı ana diliniz gibi kullanabilirsiniz. Kendinizi doğal, düzgün ve ayrıntılı bir şekilde ifade etmek sizin için çok kolay olacaktır.

Tıkla Yaz

Tıkla Ara

Copyright 2021 www.englishacademy.com.tr
Bu site More IT tarafından hazırlanmıştır.