Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

İzmit ve Sakarya'daki kurs merkezlerimizde çocuklar için pedagojik formasyon sahibi uzman eğitmenlerle çocuklar için İngilizce kursu kayıtlarımız devam ediyor.

English Academy Dil Okullarında çocuklarınız erken yaşta İngilizce ile tanışır, sağlam temellerle eğitim hayatına devam eder. Günümüz dünyasında İngilizce dilini bilmek büyük bir avantajdır. İngilizce bilgisi, eğitim hayatından iş dünyasına kadar birçok alanda çocuklarımızın ve gençlerimizin daha rekabetçi bireyler olmasını sağlar. Erken yaşta İngilizce öğrenmek çocuklarımıza birçok avantaj sunan önemli bir süreçtir. Bilimsel çalışmalar dil eğitimine erken yaşlarda başlanmasının etkili ve kalıcı sonuçları olduğunu gösteriyor.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Hangi Yaş Gruplarına Uygundur?

English Academy Dil Okulları olarak çocuklarınızın İngilizce öğrenmesine yardımcı olmak için buradayız. English Academy Dil Okulları Kocaeli-İzmit Sakarya şubelerinde 4-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin İngilizce Kursu, 7-13 Yaş Arası Çocuklar İçin İngilizce Kursu ve 14-17 Yaş Arası Gençler İçin İngilizce Kursu veriyoruz. İngilizce eğitimlerimizi alanında uzman Türk ve yabancı öğretmenler tarafından konuşma odaklı olarak yürütüyoruz.

English Academy Dil Okulları 4-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Keşfetmeye meraklı minikler English Academy Dil Okulları 4-6 yaş okul öncesi çocuklar için İngilizce kursu programında oyunlar ve etkinliklerle İngilizce öğreniyor. Eğlenceli ve bol aktiviteli ders programımız çocuklarımıza erken yaşta İngilizce öğrenme imkânı sunarken, aynı zamanda yaratıcılıklarının ve becerilerinin gelişmesini destekliyor. English Academy Dil Okulları 4-6 yaş okul öncesi çocuklar için İngilizce kursunda eğitim gören çocuklar eğitim hayatlarına bir adım önde başlıyor.

English Academy Dil Okulları 7-13 Yaş Arası Çocuklar İçin İngilizce Kursu

İlkokul ve ortaokul çağında yabancı dil eğitimini tamamlamış çocukların eğitim hayatları boyunca sınavlarda daha başarılı olduğu biliniyor. English Academy Dil Okulları 7-13 yaş arası çocuklar için İngilizce kursunda ders programlarını çocuklarımızın yaş ve İngilizce seviyelerine göre oluşturuyoruz. Günlük hayatla özdeşleştirebilecekleri aktivitelerle onları öğrenmeye motive ediyoruz.

English Academy Dil Okulları 14-17 Yaş Arası Gençler İçin İngilizce Kursu

Gençlerimizin yabancı dilde iletişim kurmaktan çekinmeyen, farklı kültürlere saygı ile yaklaşan, özgüvenli ve başarılı bireyler olmalarının temellerini English Academy Dil Okulları 14-17 Yaş Arası Gençler İçin İngilizce Kursu'nda atıyoruz. İngilizce, dünya çapında iletişim kurmanın ve küresel bir vatandaş olarak başarılı olmanın anahtarlarından biri olduğu için English Academy Dil Okullarında İngilizce öğrenen gençlerimize, gelecekte daha fazla fırsat kapısı açılıyor.

Neden English Academy Dil Okulları?

English Academy Dil Okulları, çocuklarınızın dil becerilerini geliştirmelerine ve dünya ile daha iyi iletişim kurmalarına yardımcı olmak için mükemmel bir yerdir.

English Academy Dil Okulları kurs ayrıcalıkları;

Konuşma ve gramer sınıfları yanında çocuklarımıza İngilizce sınav etütleri, kütüphane ortamında okuma desteği, sosyal aktiviteler, geziler ve sinema programları gibi pek çok imkân sunuyoruz. Sınıf içi eğitimler yanında birebir İngilizce eğitimi ile çocuklarımızı destekliyoruz.

English Academy Dil Okulları eğitim programı

English Academy Dil Okullarında İngilizce eğitimlerimizi Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) tarafından belirlenen uluslararası geçerliliğe sahip 6 seviyelik eğitim sistemine göre uyguluyoruz.

English Academy Dil Okulları olarak verdiğimiz tüm eğitimlerimizi öğrencilerimizin başarılı olması için “Student Tracking System” (öğrenci takip sistemi) ile yürütüyoruz. Çocuklarımızın eğitimlerinin başından sonuna kadar profesyonel, mükemmeliyetçi ve kalite odaklı bir eğitim almalarını sağlıyoruz.

Tıkla Yaz

Copyright 2019 www.englishacademy.com.tr
Bu site English Academy tarafından hazırlanmıştır.