İngilizce Kursu

İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmenin English Academy ile şimdi tam zamanı! İzmit ve Sakarya bölgesinde uzman eğitmenler ve donanımlı sınıflarda İngilizce Eğitimleri!

 

İngilizce, globalleşen dünyamızda en çok ihtiyaç duyulan diller arasında 1. sıradadır. English Academy Dil Okulları olarak İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek, iletişim yeteneklerinizi güçlendirmek ve İngilizceyi günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabilmeniz için hizmet veriyoruz.

Genel İngilizce, kurumsal İngilizce, iş İngilizcesi ve özel ders gibi farklı İngilizce kurslarımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz. Genel İngilizce kursları, dilin temellerini öğrenmek ve günlük yaşamda İngilizceyi rahatlıkla kullanabilmek için idealdir. Dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirirken kelime dağarcığınızı zenginleştirir ve gramer yapınızı güçlendirir. Başlangıç, orta ve ileri düzeydeki kurs seçenekleriyle her öğrenciye uygun bir programa sahibiz.

Kurumsal İngilizce ve iş İngilizcesi kursları, iş dünyasında etkili iletişim becerileri geliştirmek için tasarlanmıştır. Profesyonel ortamlarda İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanmak, iş toplantılarında, sunum yaparken veya yazışmalarınızda başarılı olmak için size özel dersler sunuyoruz. İş İngilizcesi terminolojisi, iş yazışmaları, müzakere becerileri ve profesyonel iletişim stratejileri üzerinde çalışıyoruz.

Ayrıca, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize yönelik olarak kişiselleştirilmiş özel ders hizmeti veriyoruz. Dil becerilerinizi daha hızlı geliştirmek veya özel bir konuya odaklanmak isterseniz, uzman öğretmenlerimiz size birebir derslerle destek olur. Esnek programlarla size özel olarak hazırlanan derslerimizle ilerlemenizi en etkili şekilde sağlıyoruz.

Tıkla Yaz

Copyright 2019 www.englishacademy.com.tr
Bu site English Academy tarafından hazırlanmıştır.