IELTS Kursu

IELTS Kursu

Ielts (International English Language Testing System) ingilizce seviyenizi belirlemek için yapılan uluslararası sınav sistemidir. Ielts sınavı 140 ülke ve 10.000’in üzerinde kurum ve kuruluş tarafından kabul gören, 2 senelik geçerliliği
olan akademik bir sınavdır. Bu sınavda adayların 4 temel dil becerisi ölçülür bunlar; Okuma, yazma, konuşma ve dinlemedir. Adaylar her temel becerisinden ayrı not almaktadır. Ielts Sınavı 9 puan üzerinden puanlanmaktadır. Her beceri seviyenizden 1 ile 9 arası puan alırsınız ve bu puanlarının ortalaması sizin skorunuzu belirler.

ABD, İngiltere, Kanada, Yeni Zelanda gibi daha birçok ülkede eğitim görmek veya iş sahibi olabilmek için Ielts sınav sonucu istenmektedir. Ayrıca birçok göçmen bürosu, profesyonel kurumlar ve hükümetler de Ielts sınav sonucu istemektedirler. Ülkemizde de köklü üniversitelerimizin çoğu öğrencilerini hazırlık safhasından muaf tutmak için Ielts sınav sonucunu istemektedir.

English Academy olarak İhtiyaç duyduğunuz Ielts skoruna uygun eğitim programlarını oluşturur ve öğrenme tarzınıza uygun eğitim planları sayesinde sizi en kısa sürede ve en etkili biçimde sınava hazırlarız. Sizin için doğru materyalleri temin eder ve Uzman eğitim kadromuz ile birlikte sizi 4 temel beceri seviyesinde istediğiniz puanı alabilecek konuma getiririz. Sınava yönelik stratejik ve akademik çalışma yöntemlerimiz ile ihtiyacınız olan her şey Kocaeli English Academy’de.

- Hedefe Yönelik Eğitim

- Soru Tiplerine Yönelik Çözüm Teknikleri

- Uzman Kadro

- Kitap ve Materyal Desteği

- Gerçekci Deneme Sınavları

- Sınav Danışmanlığı

- %100 Memnuniyet Garantisi

Tıkla Yaz

Copyright 2019 www.englishacademy.com.tr
Bu site English Academy tarafından hazırlanmıştır.